Konserlerin perde arkasındaki kahramanlarıyla tanışın

İple çektiğimiz bir konser için kimler gecesini gündüzüne katıyor? Perde arkasındaki kahramanlarla tanışın.

Görünmez Kahramanlar
Time Out Istanbul editors |
Advertising

Konserlerin perde arkasında günlerce süren hazırlıklar, müzik aşkıyla çalışan çok sayıda insan olduğunu biliyoruz. “Kim bu insanlar?” dedik ve peşlerine düştük. 

Konserlerin perde arkasındaki kahramanları

Müzik

Cemre Şen / Booking manager, Charmenko

Sevdiğiniz bir sanatçının yakın zamanda vereceği konserin haberini aldığınızda ilk teşekkür etmeniz gereken isim bu etkinliğim tohumlarını atan booking manager. Charmenko’nun deneyimli booking manager’ı Cemre Şen’e mesleğin inceliklerini sorduk.

Advertising
Advertising
Müzik

Sadık Avcı / Işık tasarımcısı, Babylon

Konser ortamlarının bir anda havasını değiştiren ışıklar... ‘Bu ışıklar önceden ayarlanmış,’ diyecek kadar kendinizden eminseniz, bir de işin aslını Babylon’un Işık Tasarımcısı Sadık Avcı’dan dinleyin deriz.

Advertising
Müzik

Janset Genel / Etkinlik sorumlusu, Babylon

Konser öncesi kontrolden çıkan müzisyenlerle ilgili duyduklarımız yoksa bir efsaneden mi ibaret? Altı yıl boyunca Babylon’da Etkinlik Sorumlusu olarak çalışan Janset Genel bizim için kulisin perdesini aralıyor.

Müzik

Maya Morel / Ağırlama sorumlusu, Babylon

Abartı mı gerçek mi bilmiyoruz ama sanatçı kaprisleri gazetelerin magazin sayfalarında sık sık beliren haberlerdendir. Konser mekânına adım attıkları andan itibaren sanatçılarla bizzat ilgilenen Maya Morel bu konudaki gizemi aydınlattı.

Advertising
Advertising